Ocenění FIFI - The FiFi Awards

  Ocenění ve světě parfémů, uděluje organizace Fragrance Foundation, která vznikla již v roce 1949. Nápad vznikl u emeritní prezidentky Fragrance Foundation - Annette Green, která dostala nápad ctít parfémové odvětví a oceňovat jednotlivé tvůrčí úspěchy.

  Ve světě vůní jsou ceny FiFi uznávaným symbolem dokonalosti. O udělení cen, rozhodují především výrobci a designéři parfémů, kteří jsou na slovo vzatí a kteří se ve světě vůní pohybují. Jsou to registrovaní odborníci. Ocenění FiFi vypovídá o kvalitě vůně.

  Křišťálové ocenění FIFI, jak se mu zkráceně začalo říkat, navrhnul již v roce 1975 designér Pierre Dinand ve Francii. Velmi záhy se z něho stal mezinárodně uznávaný symbol.

  V roce 2006 přišel redesign, kdy vítězný návrh, vytvořený Denisem Boudardem, který znázorňuje kapku parfému, jenž se rozpouští a rozvlňuje štíhlý hranol krystalu. Předání nové ceny FiFi probělo při slavnostním předávání v roce 2007.

  Parfémová ocenění jsou udělována v různých kategoriích:

  Fragrance OF THE YEAR: Vůně roku

  kategorii se samostatně posuzují pánské vůně a samostatně dámské vůně. Rozhoduje i to, zda je vůně jen pro přímý prodej (Private Label / Direct Sell), nebo jde vůni široce dostupnou (Broad Appeal / Popular Appeal). Zda vůně patří mezi Nové vůně (Nouveau Niche), Luxusní vůně (Luxe).

  Fragrance HALL OF FAME: Vůně v síni slávy

  Toto ocenění může každý rok dostat jen jediná vůně. Zda pánská nebo dámská se nerozlišuje. FiFi v této kategorii se udělují vynikajícím vůním, které jsou na trhu více jak 15 let.

  BEST NEW CELEBRITY Fragrance OF THE YEAR: Vůně celebrit

  Vůně celebrit.

  PACKAGING OF THE YEAR: Nejlepší balení

  Také se samostatně volí mezi pánskými a dámskými vůněmi.

  MEDIA CAMPAIGN OF THE YEAR: Nejlepší propagační kampaň roku

  Nejlepší propagační kampaň roku.

  O ocenění FIFI se může ucházet každý, ale ne každý ho může získat - cenění pro nejlepší parfémy na trhu zvané The FiFi Awards.


  • Internetový obchod Krasa-Online.cz se momentálně upravuje, jeho funkce je proto omezena ve volbě dopravy!

   PRO OBJEDNÁVKY MŮŽETE POUŽÍT TAKÉ NÁŠ NOVÝ E-SHOP WWW.PARFUMITO.CZ ZAMĚŘENÝ NA TĚŽKO DOSTUPNÉ VŮNĚ A LIMITOVANÉ EDICE VŮNÍ.


  Počítadlo návštěv