Hlavní skupiny vůní

  br

  Levandulové vůně hlavně pánské, lehké a jemné vůně se zaměřením na čistou vůni levandule. Působí svěže a nevtíravě a jsou výbornou volbou pro denní využití.


  Fougerové vůně určené také převážně mužům. Dominantou je vůně dřeva, často se přidává kořeněná složka.


  Pikantnější kořeněné vůně jsou mnohdy výraznější, a proto se hodí převážně pro společenské akce.


  Květinové vůně tvoří je hlavně dámské parfémy založené na nejrůznějších kombinacích květinových vůní, které mohou být sladké, omamné, ale i živé a svěží. Proto si mezi nimi vyberou i muži, především pak romantičtější typy. Většinou se skvěle hodí pro běžný den.


  Citrusové vůně svěží ovocné vůně provoněné létem a akcí jsou doménou tzv. unisex vůní, jež jsou vhodné jak pro ženy, tak muže. Výborná volba pro denní nošení, především pak v teplých sezónách.


  Chyprové vůně mísí dřevo a květiny, tudíž mohou působit sladce, tajemně i elegantně. Upřednostňují je především muži, a to zejména pro večerní příležitosti.


  Orientální vůně pro dámy i pány. Kombinují exotické květiny, ovoce, koření i dřeviny. Jsou velmi originální, nabité exotikou, sladké i kořeněné. A hodí se jak do společnosti, tak pro běžný den.


  chyba
  • Internetový obchod Krasa-Online.cz se momentálně upravuje, jeho funkce je proto omezena ve volbě dopravy!

   PRO OBJEDNÁVKY MŮŽETE POUŽÍT TAKÉ NÁŠ NOVÝ E-SHOP WWW.PARFUMITO.CZ ZAMĚŘENÝ NA TĚŽKO DOSTUPNÉ VŮNĚ A LIMITOVANÉ EDICE VŮNÍ.

   !!!POZOR ZMĚNA KÓDU BANKY!! NYNÍ PŘI PLATBÁCH POUŽÍVEJTE KÓD BANKY 5500 (Raiffeisen bank)!!!  Počítadlo návštěv